Wysyłka i zwrot gratis
30 dni na zwrot
Kup dzisiaj zapłać później
Dostawa pod Twoje drzwi
Wysokiej jakości dywany
Siedziba i magazyn w Polsce

Hot trend: dywany o nietypowych kształtach

Projektanci dywanów, ścigając się w pomysłach, sięgają po coraz bardziej nietypowe kształty. Dywany najbardziej trendy zaskoczą Cię formą!

Przywykliśmy, że dywany asymetryczne lub okrągłe są wybierane pod kątem układu pomieszczenia czy też mebli. Przykładowo owalny kobierzec idealnie współgra z okrągłym stołem jadalnianym, wprowadzając harmonię i ład. Ale teraz to także element pozwalający uzyskać udany i niepowtarzalny miks stylistyczny. Jeśli więc szukasz dodatku, którego nie ma nikt inny, postaw na dywan o nieregularnym kształcie. Oryginalna forma wprowadza nową jakość do wnętrza, nadając mu zupełnie inny rytm. Nic zatem dziwnego, że najlepsze marki, takie jak Ted Baker czy Wedgwood, wprowadzają do swoich kolekcji wyjątkowe dywany o owalnym lub zupełnie nietypowym kształcie, eksperymentując zarówno z formą, jak i wzorem. Masz dość tradycyjnych, prostokątnych dywanów? Sprawdź nasze propozycje!

Dywany słynnej brytyjskiej marki Ted Baker cechuje jakość i bogactwo stylistyczne, niestroniące od szaleństwa czy nutki ekstrawagancji. W ofercie Carpets and More znajdziesz wyróżniające się dywany okrągłe, abstrakcyjne jak modele Iviv Pink czy Mosquerade Round Blue, całkiem asynchroniczne jak Jordin lub Estella Fosil, a przede wszystkim przebojową kolekcję dywanów w kształcie zodiaków. W końcu nie można by ciągle racjonalnym, zdaje się mówić Ted Baker – zawsze przychodzi potrzeba oderwania się. Dywany w kształcie znaków zodiaku budzą pozytywne emocje i pobudzają wyobraźnię, przenosząc nas w inny świat.

Z kolei znakomita marka z Danii, Reza’s, proponuje dywany w kształcie koła m.in. perskie, ręcznie tkane, wykonane techniką patchworkową, jak i najbardziej zaawansowaną metodą supełkowania. Fani optymistycznych kolorów oraz geometrycznych wzorów znajdą z kolei coś dla siebie, wybierając dywany Scion Living. Te dodatki to przemyślane połączenie owalnego kształtu z barwnymi pasami, które sprawdzą się rewelacyjnie w nowoczesnym wnętrzu.