OYSTER WHITE 9228 - przy białej kanapie

Białe dywany

Białe dywany sprawiają, że pomieszczenie jest szczególnie lekkie i przestronne. Efekt ten wynika z faktu, że kolor biały odbija światło. Dywan w tym kolorze najlepiej będzie pasował m.in. do:

skandynawskich aranżacji bazują na jasnych kolorach — bieli i szarości. Biały dywan sprawia, że minimalistyczne, skandynawskie wnętrze wydaje się jeszcze bardziej przestronne. Do mieszkania w stylu skandynawskim można wybrać jednokolorowy biały dywan Carpets&More lub biały dywan ze wzorem  odcieni szarości. Na przykład białe dywany w paski lub czarno-białe marokańskie koniczyny. W aranżacji poddasza. Tutaj szczególnie dobrze sprawdzą się białe dywany z czarnym lub ciemnym wzorem.

Do jakiego wnętrza wybrać biały dywan?

Do stylu skandynawskiego pasują również białe dywany o dłuższym runie w stylu sierści zwierzęcej. W monochromatycznych wnętrzach utrzymanych wyłącznie w czerni, bieli i odcieniach szarości. W ciemniejszych niezbyt przestronnych wnętrzach białe dywany optycznie powiększą pomieszczenie. Dzięki temu nawet ciasne pomieszczenia stają się optycznie bardziej atrakcyjne, o ile nie są przepełnione meblami.We wnętrzach o intensywnych kolorach, biały dywan może posłużyć do stonowania całego wystroju. Ogólnie rzecz biorąc, taki dywan jest uniwersalnym wzorem, który łatwo dopasowuje się do wielu wnętrz. Jednak przy wyborze białego dywanu należy wziąć pod uwagę również względy praktyczne.

Co wyróżnia nasze białe dywany?

Białe dywany brudzą się stosunkowo szybko, więc wybierz materiał i długość runa, które są łatwe w utrzymaniu. Przed zakupem każdego dywanu należy sprawdzić, czy i w jaki sposób można go prać lub czyścić. Dlatego takie dywany nie są najlepszym wyborem do korytarzy i innych często używanych pomieszczeń. Zwłaszcza jeśli zdarza się, że chodzisz po nim w butach. Jeśli wybierzesz biały dywan do swojego przedpokoju, upewnij się, że ma on czarny lub szary wzór. Wszelkie plamy i zabrudzenia nie będą tak widoczne jak na jednokolorowym dywanie.

Czytaj dalej
Rozmiar
Kolor
Materiał
Cechy dywanu
Marka
Cena

Selected filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15