Wysyłka i zwrot gratis
30 dni na zwrot
Kup dzisiaj zapłać później
Dostawa pod Twoje drzwi
Wysokiej jakości dywany
Siedziba i magazyn w Polsce

Dywany butelkowa zieleń

Rozmiar
Kolor
Materiał
Cechy dywanu
Marka

Wybrane filtry

Nowoczesny zielony dywan w liście - MANAUS 9177 - widok z góry
Nowość
Nowoczesny zielony dywan w liście - MANAUS 9177
od 2 520,00 
brązowy dywan geometryczny Murak Forest 121107 widok z góry
Nowość
Zielony Dywan Geometryczny - TWINSET MURAL FOREST 121107
od 4 750,00 
zielony Dywan nowoczesny - Dark Pine 8723
Dywan Nowoczesny Zielony - DARK PINE 8723
od 910,00 
Dywan Nowoczesny Zielony - MAJESTIC FOREST 9146
od 910,00 
ALTAGREEN 9249 - widok z góry
Nowość
Okrągły Dywan Nowoczesny Zielony - ALTA GREEN ROUND 9249
4 550,00 
BLACKTHORN TUMP 428507 - widok z góry
Nowość
Zielony Dywan Zewnętrzny w Kwiaty - BLACKTHORN TUMP 428507
od 2 150,00 
brązowy dywan geometryczny Murak Forest 121107 widok z góry
Zielony Dywan Geometryczny - TWINSET MURAL FOREST 121107 - rozmiar 160x230 cm
6 960,00  5 568,00 
-30%
Dywan plastikowy na balkon/taras, z recyklingu, w kolorze zielonym - GRADIENT FOREST - rozmiar 60x90 cm
506,00  354,00 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

TROPICAL GREEN 9231 - wzór

Dywany butelkowa zieleń

Butelkowy zielony to jeden z kolorów, które uważane są za przyjazne, uspokajające i kojące. Butelkowa zieleń skojarzy nam się przede wszystkim z naturą, wiosną i życiem, ale i głębią. Zielone dywany, choć nie pasują do każdego wnętrza, mogą stać się prawdziwą ozdobą salonu czy innego pomieszczenia w naszym domu. Wiele zależy od tego, jaki odcień zieleni wybierzemy i czy dobrze dopasujemy go do stylu danego pomieszczenia. Butelkowa zieleń na dywanie to kolor głęboki i tajemniczy. Jest dość ciemny, więc lepiej iść w kierunku przyciemnionych i słabo oświetlonych s. Doskonale uzupełni przestronne i jasne wnętrze, nadając mu przytulności i powagi.

Dywan w kolorze butelkowo-zielonym — must have każdego domu

Dywan w kolorze butelkowej zieleni sprawdzi się w jasnych i przestronnych wnętrzach. Soczysta, ciemna zieleń może być wykorzystana jako akcent kolorystyczny zarówno w salonie, jak i w kuchni, a nawet w łazience. Butelkowo-zielony dywan będzie doskonale komponował się z bielą, jasną szarością, różnymi odcieniami żółci czy naturalnymi kolorami drewna. Od kilku lat bardzo modny jest również pastelowy kolor miętowy. Zielony dywan w odcieniu butelkowym sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych urządzonych w minimalistycznym, skandynawskim stylu.

Butelkowo-zielony dywan — wizualnie idealny!

Dywan w kolorze butelkowej zieleni będzie wizualnie współgrał z jasnymi szarościami lub innymi pastelowymi odcieniami, np. niebieskim. Jeśli Twój salon urządzony jest w szykownym klimacie, możesz śmiało rozważyć butelkowo-zielony dywan. Nie bój się eksperymentować! Ten intensywny odcień będzie dobrze komponował się z ciemnoszarymi meblami. Należy jednak uważać, aby nie przesadzić. Wybierając tak intensywny kolor zielony lepiej zdecydować się na niewielki dywan. Niewielki dywan w tym kolorze może znacznie ożywić wnętrze, nie dając jednocześnie wrażenia przytłoczenia.

Od wspomnianej już butelkowej zieleni i mięty, poprzez zieleń szmaragdową, soczystą zieleń świeżej trawy, aż po zieleń oliwkową i khaki. Wybierając  dywan w kolorze butelkowej zieleni w Carpets&More, warto również zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany i czy będzie intensywnie użytkowany.

Zieleń kojarzy się przede wszystkim z życiem, harmonią, naturą i bliskim z nią kontaktem. Jest kolorem uzdrowienia, nadziei i wolności.

Czytaj dalej