TROPICAL GREEN 9231 - wzór

Dywany butelkowa zieleń

Butelkowy zielony to jeden z kolorów, które uważane są za przyjazne, uspokajające i kojące. Butelkowa zieleń skojarzy nam się przede wszystkim z naturą, wiosną i życiem, ale i głębią. Zielone dywany, choć nie pasują do każdego wnętrza, mogą stać się prawdziwą ozdobą salonu czy innego pomieszczenia w naszym domu. Wiele zależy od tego, jaki odcień zieleni wybierzemy i czy dobrze dopasujemy go do stylu danego pomieszczenia. Butelkowa zieleń na dywanie to kolor głęboki i tajemniczy. Jest dość ciemny, więc lepiej iść w kierunku przyciemnionych i słabo oświetlonych s. Doskonale uzupełni przestronne i jasne wnętrze, nadając mu przytulności i powagi.

Dywan w kolorze butelkowo-zielonym — must have każdego domu

Dywan w kolorze butelkowej zieleni sprawdzi się w jasnych i przestronnych wnętrzach. Soczysta, ciemna zieleń może być wykorzystana jako akcent kolorystyczny zarówno w salonie, jak i w kuchni, a nawet w łazience. Butelkowo-zielony dywan będzie doskonale komponował się z bielą, jasną szarością, różnymi odcieniami żółci czy naturalnymi kolorami drewna. Od kilku lat bardzo modny jest również pastelowy kolor miętowy. Zielony dywan w odcieniu butelkowym sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych urządzonych w minimalistycznym, skandynawskim stylu.

Butelkowo-zielony dywan — wizualnie idealny!

Dywan w kolorze butelkowej zieleni będzie wizualnie współgrał z jasnymi szarościami lub innymi pastelowymi odcieniami, np. niebieskim. Jeśli Twój salon urządzony jest w szykownym klimacie, możesz śmiało rozważyć butelkowo-zielony dywan. Nie bój się eksperymentować! Ten intensywny odcień będzie dobrze komponował się z ciemnoszarymi meblami. Należy jednak uważać, aby nie przesadzić. Wybierając tak intensywny kolor zielony lepiej zdecydować się na niewielki dywan. Niewielki dywan w tym kolorze może znacznie ożywić wnętrze, nie dając jednocześnie wrażenia przytłoczenia.

Od wspomnianej już butelkowej zieleni i mięty, poprzez zieleń szmaragdową, soczystą zieleń świeżej trawy, aż po zieleń oliwkową i khaki. Wybierając  dywan w kolorze butelkowej zieleni w Carpets&More, warto również zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany i czy będzie intensywnie użytkowany.

Zieleń kojarzy się przede wszystkim z życiem, harmonią, naturą i bliskim z nią kontaktem. Jest kolorem uzdrowienia, nadziei i wolności.

Czytaj dalej
Rozmiar
Kolor
Materiał
Cechy dywanu
Marka
Cena

Selected filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9