Czarny dywan ze srebrną nitką - LABIRYNT PENTI BLACK 9173 - aranżacja

Dywaniki łazienkowe czarne

Najczęściej podłoga w łazience, która wykończona jest płytkami ceramicznymi, nie jest zbyt ciepła i często się brudzi, dlatego najlepszym rozwiązaniem są czarne dywaniki łazienkowe. Dzięki nim korzystanie z łazienki będzie przyjemniejsze, a wnętrze pomieszczenia  stanie się przytulniejsze. W zależności od preferencji można wybrać model gładki lub we wzory. Dywaniki powinny mieć kształt dostosowany do urządzeń, przy których mają leżeć. Prostokątne lub owalne najlepiej, aby były umieszczone przy wannie, a kwadratowe lub okrągłe przy prysznicu i WC. W mniejszych łazienkach jeden dywanik może obejmować wszystkie te strefy, w większych natomiast można wybrać jeden większy czarny dywanik łazienkowy lub kilka małych.

Z jakiego materiału czarny dywanik będzie najlepszy do łazienki?

Najbardziej polecane są czarne dywaniki łazienkowe wykonane z bawełny lub mikrofibry. Pierwszy rodzaj materiału jest dostosowany dla alergików, odporny na zabrudzenia, jak również przyjemny w dotyku. Bawełniane dywaniki do łazienki można bez obaw prać. Mikrofibra trochę słabiej chłonie wodę, jednak jest bardzo miękka i łatwa do utrzymania w czystości. Warto również zwrócić uwagę na to, czy dany dywan kwadratowy ma właściwości antypoślizgowe. Najlepiej, jeśli jest on gumowany od spodu lub wykonany z tworzywa, które nie będzie antypoślizgowe. Znaczenie ma tutaj również rodzaj włókna, ponieważ te naturalne są bardziej chropawe i zmniejszają poślizg.

Ciesz się komfortem swoich czarnych dywaników łazienkowych

W ofercie Cartpets&More znajduje się kilkadziesiąt modeli czarnych dywaników łazienkowych. To jaki kształt i model wybierzesz, zależy od twoich preferencji. Nie zwlekaj, zdecyduj już dziś, który dywanik łazienkowy będzie twoim ulubionym.

Czytaj dalej
Rozmiar
Kolor
Materiał
Cechy dywanu
Marka
Cena

Selected filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15