Wysyłka i zwrot gratis
30 dni na zwrot
Kup dzisiaj zapłać później
Dostawa pod Twoje drzwi
Wysokiej jakości dywany
Siedziba i magazyn w Polsce

Dywaniki na schody

Rozmiar
Kolor
Materiał
Cechy dywanu
Marka

Wybrane filtry

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
OYSTER WHITE 9228 - widok z boku

Dywaniki na schody

Właściwe zabezpieczenie schodów to podstawa. W tym celu warto zakupić dywanik na schody, który zapobiegnie zniszczeniom czy poślizgnięciom, a także urozmaici aranżację stopni. Bez względu na powierzchnię — twarde drewno lub laminat, schody zaleca się dodatkowo zabezpieczyć dywanikami. Produkty nie powinny przysparzać trudności podczas pielęgnacji, być użytkowe i antypoślizgowe, zwłaszcza jeśli znajdują się na schodach drewnianych. Dywaniki na schody dostępne w naszej ofercie idealnie sprawdzą się w domach zamieszkałych przez dzieci i zwierzęta domowe.  Dzięki ich zastosowaniu domownicy bez przeszkód mogą przemieszczać się między poszczególnymi pomieszczeniami.

Jaki dywanik na schody wybrać do swojego mieszkania?

Warto zwrócić uwagę na kolorystykę ścian i styl, w którym zostało urządzone Twoje mieszkanie. Najlepiej wybrać dywanik na schody w subtelnym odcieniu, tak by nie przytłoczyć całej aranżacji i wpasować się w fakturę schodów. Wszystkie dywaniki dostępne w naszym asortymencie można bez problemu czyścić. Ze względu na to, że schody są często eksploatowanym miejscem, należy postawić na wysoką jakość dywaników na schody. Produkty powinny odznaczać się wytrzymałością na nieprzerwane użytkowanie, a także posiadać powłokę, która jest odporna na nacisk.

Dywaniki na schody w Carpets&More

Dywaniki na schody, które znajdują się w naszej ofercie, są skuteczne i w pełni bezpieczne. Niezawodnie eliminują ryzyko poślizgnięć, potknięć i upadków, które tak często zdarzają się na stopniach. W okresie jesienno-zimowym schody wejściowe do budynków generują niebezpieczeństwo niefortunnych zdarzeń.  Do wypadku może dojść zwłaszcza na ośnieżonych lub oblodzonych schodach zewnętrznych. Nakładki antypoślizgowe w naszych dywanikach na schody zostały zaprojektowane z myślą o zabezpieczeniu śliskich nawierzchni schodów zewnętrznych. Są przystępne w montażu, łatwe w zachowaniu czystości np. z zalegającego piasku bądź śniegu. Specjalnie stworzony sposób montażu z wykorzystaniem tzw. grzebienia, umożliwia łatwe odchylenie wycieraczki do pionu i wyczyszczenie produktu.

Czytaj dalej