CARPETS & MORE to historia o tym, jak pasja może stać się pracą.
Pracą, która jest przyjemnością. Przyjemnością, którą można dzielić się z innymi.
 
Gdy w 2013 roku w Belgii, podczas urządzania swojego domu poznałam markę naturalnych dywanów Louis De Poortere – zakochałam się i zapragnęłam, żeby te piękne produkty były osiągalne również dla moich przyjaciół,  rodziny,  znajomych, Polaków. 
To był moment w którym wszystko stało się jasne. Nieco formalności a potem wystarczyło zebrać Zespół wrażliwy na piękno,  wierzący w produkt i odnajdujący radość w  oferowaniu go szerszej publiczności.
  Tak właśnie powstała firma i marka CARPETS & MORE.
 
Budując  ofertę zawsze myślimy o Kliencie.  Staramy się,  żeby znalazł w niej rzeczy piękne, wyjątkowe, doskonałej jakości i w odpowiedniej cenie. Rozwijamy marki, które pokochaliśmy nie tylko za dobry design i ludzi, którzy je tworzą, ale również za bezkompromisową jakość. Pragniemy, żeby dobre wzornictwo i radość jaką dają nasze dywany - zagościły na dobre w domach Polaków.
Zachęcam do głębszego poznania naturalnych dywanów z kolekcji Patchwork, Vintage, Orient i Modern, ekologicznych chodników Cotton, Leather, Elastic i Jeans, ręcznie tkanych, jedwabistych w dotyku, indyjskich dywanów 3D i Velvet, czy nieśmiertelnych perskich unikatów Persian King.
Wierzę, że polubicie je tak jak my, a CARPETS & MORE będzie Wam się kojarzyło z pięknem i przyjemnością.
 
Magdalena Świerlikowska
właścicielka Carpets & More