Moją misją jest dostarczanie nietuzinkowego piękna wymagającym Klientom, którzy pragną by ich wnętrza odzwierciedlały ich osobowość - i to w jak najlepszym stylu.

Design od zawsze był moją pasją, a nie tylko pracą. Do dekoracji wnętrz swojego domu podchodzę bezkompromisowo i z zaangażowaniem. Gdy więc okazało się, że na rynku polskim nie ma oferty satysfakcjonującej mnie pod względem estetycznym i jakościowym, nie zawahałam się by inspiracji poszukać za granicami naszego kraju. Tak oto kilka lat temu poznałam belgijską markę De Poortere i perskie unikaty Maraa Carpets. Oczarowana ich pięknem, jakością i historią natychmiast podjęłam starania o sprowadzenie ich na rodzimy rynek.

Dziś Carpets & More oferuje Państwu świetnej jakości dywany tkane z naturalnych surowców, które naszym Klientom kojarzą się nie tylko z najwyższym komfortem użytkowania, ale też pięknem oraz innowacyjnym designem.

Carpets & More to polski ambasador niezwykle wymagającego, ale uniwersalnego i nowoczesnego stylu Modern Vintage. Wyprzedzając trendy, jako jedyni weszliśmy na rynek z tekstyliami reprezentującymi ten nurt sztuki wnętrzarskiej, który cieszy się ogromnym uznaniem w krajach znanych jako kolebki dobrego stylu, jak Włochy, Francja czy kraje skandynawskie.

Mam nadzieję, że nasze dywany, podobnie jak mnie, natchną Państwa do szukania piękna w otaczających nas wnętrzach. Głęboko wierzę, że dzięki temu życie staje się przyjemniejsze i bardziej satysfakcjonujące. Zapraszam do zapoznania się z Carpets & More!

Magda Świerlikowska

Właściciel Carpets&More

 

 


 

Carpets & More w mediach: