Płatności można dokonywać na 1 z 5 sposobów. Wybór płatności dokonywany jest po akceptacji koszyka, na końcu procesu składania zamówienia.

  • dokonanie płatności na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia
  • płatność kartą (za pośrednictwem systemu PayPal lub PayU)
  • gotówką w naszym punkcie sprzedaży
  • za pobraniem u kuriera w chwili odbioru przesyłki w przypadku zamówień do 6500 zł.
  • zakup na raty (usługa mRaty zapewniona przez mBank)


Czas realizacji zamówienia zależy od ilości i rodzaju zamawianego towaru i wynosi jak niżej:

  • 1-2 dni jeśli produkt jest w magazynie dystrybutora
  • 5-20 jeśli produkt jest w magazynie centralnym
  • Do 30 dni jeśli produkt jest jeszcze niegotowy – nie ma go w magazynie centralnym

Deklarowany czas realizacji otrzymacie Państwo w mailu zwrotnym w ciągu 24h od złożenia zamówienia. Wstępną deklarację możecie Państwo otrzymać kontaktując się z nami przed złożeniem zamówienia.

Wysyłka jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany w Państwa zamówieniu.

Nie ma możliwości zamówienia dostawy na konkretną godzinę, ale możemy przekazać kurierowi sugestie co do godzin dostawy. Istnieje również możliwość odbioru przesyłki w lokalnym oddziale przewoźnika - prosimy o zgłaszanie takiej formy odbioru przesyłki w uwagach przy zamówieniu lub podczas kontaktu telefonicznego z nami.

Czas realizacji jest to czas, który upływa od momentu zaksięgowania wpłaty (nie dot. płatności za pobraniem) do chwili dostarczenia paczki pod wskazany adres, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

Carpets & More zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru lub z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku Nabywca będzie o tym fakcie natychmiast poinformowany i będzie miał prawo do rezygnacji z zamówienia. Czas otrzymania przesyłki z zamówieniem będzie każdorazowo potwierdzany emailem przez Sprzedawcę.

Koszty i opłaty dodatkowe:

Wszystkie koszty wysyłki na terenie Polski są wliczone w cenę produktów i Klient nie ponosi opłat dodatkowych.