Wysyłka i zwrot gratis
30 dni na zwrot
Kup dzisiaj zapłać później
Dostawa pod Twoje drzwi
Wysokiej jakości dywany
Siedziba i magazyn w Polsce

Formy płatności

Zależy nam na tym, żeby zakupy w Carpets & More były dla Ciebie jak najbardziej wygodne. Proponujemy więc wiele komfortowych form płatności. Dowiedz się więcej!

Szybki przelew online (Przelewy24) lub BLIK

W Carpets & More możesz zapłacić szybkim przelewem online za pośrednictwem Przelewy24. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu Przelewy24, w którym masz możliwość wybrania swojego banku, karty płatniczej, bądź płatności za pomocą systemu BLIK Kolejny krok to wybór wygodnego dla Ciebie sposobu płatności. Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL, zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie o porawnie przeprowadzonej transkacji.

PayU

Przy wyborze PayU jako formy płatności, wyświetli Ci się ekran, na którym zobaczysz listę banków z których możesz zrealizować przelew, opcję płatności kodem BLIK, Google Pay oraz możliwość dokonania płatności przelewem tradycyjnym.
Wybierz metodę płatności, która najbardziej Ci odpowiada, a system przeprowadzi Cię przez kolejne kroki. Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL, zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie o porawnie przeprowadzonej transkacji.

Karta płatnicza VISA/MASTERCARD

Jeśli chcesz dokonać płatności kartą płatniczą VISA lub Mastercard podczas składania zamówienia wybierz płatność “Przelewy 24” lub “PayU”. Oba systemy pozwalają na płatność kartą VISA lub MASTERCARD I są zabezpieczone systemem SSL. Podczas płatności będziesz musiał/-a w odpowiednim polu wpisać numer karty płatniczej, kod zabezpieczający CVV2/CVC2, datę ważności karty oraz Twoje imię i nazwisko. Karta płatnicza zostanie obciążona w dniu dokonania płatności.

Płatność na raty

Jeśli chciałbyś zakupy w Carpets & More rozłożyć na raty, wybierz podczas składania zamówienia opcję płatności Przelewy 24 i skorzystaj z pośrednictwa banku Mbank (Mraty) lub też wybierz Alior Bank Raty i skorzystaj z pośrednictwa Alior Banku.
Wybór opcji “Alior Bank Raty” przekieruje Cię do systemu online Alior Banku, gdzie w kilku prostych krokach będziesz mógł złożyć wniosek kredytowy, otrzymać szybką decyzję odnośnie zdolności kredytowej i dokonać bezpiecznego zakupu naszych produktów. Tutaj limit transakcji w systemie on-line wynosi 5000 pln.

Do wyboru będziesz miał opcję “10 rat 0%” albo do 60 preferencyjnie oprocentowanych rat.
Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL, zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Płatność przy odbiorze

Jeżeli chcesz zapłacić za przesyłkę bezpośrednio przy jej odbiorze, wybierz opcję „Za Pobraniem”. Wówczas otrzymasz możliwość uiszczenia opłaty za Twoje zamówienie bezpośrednio u kuriera, który dostarczy przesyłkę na wskazany przez Ciebie adres . Przesyłka zostanie wydana po uiszczeniu opłaty u kuriera. Za tę formę płatności nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.

Płatność na konto Carpets & More

Jeśli wybrana przez Ciebie forma platności nie powiodła się, możesz również dodonać przelewu bezpośrednio na rachunek bankowy Carpets & More. W takim przypadku zamówienie zostanie przekazane do działu realizacji, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Poniżej znajdziesz dane do przelewu. Nie zapomnij o wpisaniu numeru zamówienia oraz pełnej kwoty. Dane te znajdziesz na potwierdzeniu zamówienia, które otrzymasz na wskazany przez Ciebie adres email.

CARPETS & MORE, Wiertnicza 169, 02-952 Warszawa

Wpłaty w PLN
64 1160 2202 0000 0002 3796 6842 – Millenium Bank
51 1240 6292 1111 0010 7404 8574 – Bank PKO S.A.

Wpłaty w EUR
76 1160 2202 0000 0002 5736 9633 w Millenium Bank

Przy odbiorze w showroomie

Jeśli wolisz osobiście odebrać zakupiony produkt i zapłacić za niego w showroomie to serdecznie zapraszamy do nas. Przyjmujemy płatności kartą oraz gotówką. Czekamy na Ciebie codziennie w godzinach pracy pod adresem:
Carpets & More, Wiertnicza 169, 02-952 Warszawa, tel. +48 22 112 01 39 lub +48 570 871 000
Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek – 9.00-19.00, Sobota – 10.00 – 15.00
Poinformuj nas o planowanej dacie wizyty. Upewnimy się, że dywan zostanie przetransportowany na czas z magazynu głównego do showroomu.