Wysyłka i zwrot gratis
30 dni na zwrot
Kup dzisiaj zapłać później
Dostawa pod Twoje drzwi
Wysokiej jakości dywany
Siedziba i magazyn w Polsce

Astro trend: co mówi Twój znak?

Kto z nas nie pragnął kiedyś poznać, jaki los przygotowały dla niego gwiazdy? Fascynację astrologią postanowili wykorzystać także projektanci dodatków wnętrzarskich, w tym dywanów.

Układy planet, zodiaki, motywy gwiazd od dawna inspirują twórców sztuki, biżuterii czy mody. Teraz zawojowały wyobraźnię dywanowych designerów. Nowa kolekcja 12 nietuzinkowych dywanów prezentujących wszystkie znaki zodiaku od Teda Bakera zabiera nas w magiczną podróż i perfekcyjnie wpasowuje się w astro trend. Brytyjska marka przyzwyczaiła klientów do wysokiej jakości oraz niezwykłych, wizualnych opowieści. Nowe, ”zodiakalne dywany” to jedne z najciekawszych propozycji na rynku. Zachwycą zarówno miłośników czytania z gwiazd, jak również fanów doskonałego dizajnu.

Dzięki tej nowej kolekcji każdy może mieć dywan ze swoim znakiem i to niewielkim kosztem. Dywany wykonane z wysokiej jakości wełny dziewiczej dostępne są w rozmiarach 100×100 cm, 200×200 cm oraz pod wymiar. Za sprawą odpowiedniej stylizacji możemy wykreować niesamowity klimat wnętrza. Co ciekawe, spójna linia całej kolekcji sprawia, że można zdecydować się na wybór kilku zodiaków i stworzyć istny gwiazdozbiór!

Zobacz wszystkie dywany ze znakami zodiaku: Dywany Zodiaki a jeśli chcesz sprawdzić, jak będzie wyglądało Twoje pomieszczenie z naszym dywanem przed zakupem, skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji.