Wysyłka i zwrot gratis
30 dni na zwrot
Kup dzisiaj zapłać później
Dostawa pod Twoje drzwi
Wysokiej jakości dywany
Siedziba i magazyn w Polsce

O firmie

Każdy z nas już kiedyś urządzał swoje wymarzone mieszkanie czy dom. I każdy z nas wie jak trudne jest to zadanie. Nie jest sekretem, że wnętrza, w których przebywamy czy mieszkamy mają olbrzymi wpływ na nasze emocje, funkcjonowanie i samopoczucie. Dlatego każdy, nawet najmniejszy szczegół może mieć wpływ na charakter czy wygląd danego pomieszczenia. Przy każdej zmianie jego wystroju należy się wiec zastanowić co jest dla Ciebie najważniejsze i jaki charakter ma mieć wnętrze.

Dywany i wykładziny w znaczny sposób wpływają na odbiór pomieszczenia. Są bardzo dużym nośnikiem wzoru i koloru, optycznie dzielą strefy we wnętrzu, poprawiają jego akustykę, ocieplają wygląd i są przysłowiową „kropką nad i” w dekorowaniu przestrzeni.

Jeżeli cenisz sobie piękne, unikatowe wzornictwo w mieszkaniach, domach lub biurach oraz zależy Ci na doskonałej jakości produktów, to jesteś we właściwym miejscu.

Wyjątkowy produkt, dostosowana cena, śledzenie trendów konsumenckich i rozumienie rynku stanowią dla nas kluczowy element codziennej pracy. Na każdym etapie współpracy z Klientami, bardzo duży nacisk kładziemy na obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Każde zapytanie traktujemy tak, jakbyśmy dekorowali nasze własne wnętrza. Słuchamy Klientów, staramy się Was inspirować, motywować do przekraczania ograniczeń i „porywać” w świat pasjonującego designu.

Nie zwlekaj! Przejdź do oferty! Daj się „porwać” i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zespół CARPETS & MORE