Wysyłka i zwrot gratis
30 dni na zwrot
Kup dzisiaj zapłać później
Dostawa pod Twoje drzwi
Wysokiej jakości dywany
Siedziba i magazyn w Polsce

NEW! MARIMEKKO WPROWADZA KOLEKCJĘ DYWANÓW – JUŻ DOSTĘPNE U NAS!

W ofercie Carpets & More pojawiła się nowa marka Marimekko!

Marimekko to fiński dom projektowy założony w 1951 roku.  Charakterystyczne dla marki wzornictwo, odzwierciedla odważne oznaki pozytywnego nastawienia i siły charakteru. Misją firmy jest wnoszenie koloru i radości do życia i domów na całym świecie oraz zachęcanie ludzi, aby byli szczęśliwi takimi, jacy są.

Odważne w kolorach wzory w paski, kratkę oraz kwiatowe tworzą bogate dziedzictwo artystyczne. Na przestrzeni lat projektanci związani z marką, stworzyli około 3500 projektów nadruków, które zdobią wszelkiego rodzaju tkaniny w branży modowej oraz tekstyliach i dodatkach do wnętrz. Dowodząc swojej ponadczasowości, kultowe wzory odradzają się raz po raz w tysiącach pomysłowych paletach kolorów. Każdego roku do stale rozwijającej się kolekcji wprowadzane są nowe dzieła sztuki sygnowane nazwą Marimekko!

Z okazji 60-lecia najbardziej charakterystycznego dla marki projektu – „Unikko” –  Marimekko wprowadza na rynek nową gamę produktów do wnętrz. Efektem tej decyzji jest również powstanie kolekcji łatwych w utrzymaniu czystości dywanów do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Gama ręcznie tkanych dywanów, prezentuje jedne z najbardziej kultowych projektów marki. Te ponadczasowe dywany oferowane są w najlepszej jakości, w żywej palecie kolorów, które zgodnie z filozofią marki – dodadzą odrobinę radosnego życia do każdego domu.

Poznaj całą kolekcję TUTAJ

Dywan Marimekko do salonu, dywan wełniany w kwiatki