Wysyłka i zwrot gratis
30 dni na zwrot
Kup dzisiaj zapłać później
Dostawa pod Twoje drzwi
Wysokiej jakości dywany
Siedziba i magazyn w Polsce

Dywan na balkonie lub tarasie – dlaczego warto go mieć?

Chcesz, żeby chwile relaksu  na Twoim balkonie lub tarasie przebiegały w możliwie jak najbardziej przytulnych i komfortowych warunkach? A po ciężkim dniu pracy chcesz zdjąć buty i położyć bose stopy na przyjemnym, miękkim podłożu, a przy okazji cieszyć się świeżym powietrzem i promieniami słońca? W takim razie dywan na taras lub balkon musi znaleźć się na wyposażeniu Twojego domu. Dzięki niemu nie tylko zapewnisz przytulność na balkonie czy  tarasie, ale też urządzisz je bardzo stylowo i gustownie.

Dywan na tarasie

Dywany na tarasie – dlaczego to dobry pomysł?

Dobrym pomysłem okaże się wszystko, co sprawi, że poczujesz się komfortowo w dowolnej części swojego domu lub mieszkania, i zaliczyć możemy do tego również dywany zewnętrzne na balkon i taras. Dywany balkonowe dają możliwość stylowego wykończenia balkonu lub tarasu, z zachowaniem estetyki, jaka panuje w Twoim salonie lub otaczającym salon ogrodzie. To przede wszystkim jednak rozwiązanie niezwykle praktyczne, bo wnoszące komfort i przytulność, dzięki czemu zarówno w czasie relaksu, jak i towarzyskich spotkań z przyjaciółmi i rodziną każdy poczuje się bardzo przyjemnie.

Co z jakością dywanów na taras? Zewnętrzne dywany są doskonale przystosowane do zastosowania na otwartym powietrzu. Wykonane z wysokiej jakości włókien winylowych wykazują trwałość i odporność na wilgoć, zmiany temperatury czy na promienie UV. Dlatego też mogą pięknie zdobić Twój taras lub balkon nawet wiele lat.

Czy dywan na balkonie łatwo utrzymać w czystości?

Oczywiście na zewnątrz znacznie łatwiej jest o zabrudzenia, szczególnie na tarasach, z których mamy możliwość wyjścia na ogród. Nie stanowi to jednak żadnej przeszkody w tym, żeby pokusić się o dywan zewnętrzny na balkon lub taras i zapewnić sobie komfort i przytulność, a także stylowy wygląd tych miejsc.

Wszystko dzięki temu, że dywany zewnętrzne na taras bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy wyprać je w pralce w temperaturze 30 stopni, a winylowe włókna będą zachwycać idealną czystością. Regularne odkurzanie oczywiście także pomoże utrzymać dywan na balkon w dobrym stanie przez długi czas.

Co więcej, piorąc dywan na taras w pralce, możesz dać mu także życie na sezony jesienny i zimowy, kiedy spędzanie czasu na zewnątrz raczej nie wchodzi w grę. Wypierz go w pralce, a będzie gotowy do tego, aby położyć go na przykład w przedpokoju i zabezpieczyć tym samym panele przed wnoszonymi do domu na butach zabrudzeniami czy śniegiem.

Dywan na balkonie

Dywan balkonowy – stylowy dodatek na balkon lub taras

Nasze tarasy i balkony coraz częściej traktujemy jako integralną część domu lub mieszkania, dbając o ich wygląd i aranżację. I słusznie, dlatego warto skrupulatnie zaplanować wystrój tych miejsc. Najlepszy efekt osiągniemy, jeśli zaaranżujemy je zgodnie ze stylem panującym w salonie, wtedy też najłatwiej będzie wybrać dywan na taras lub balkon.

W Carpets & More znajdziesz dywany na balkon w różnych stylach. Jeśli stawiasz na nowoczesność, wybierz minimalistyczne dywany na balkonowe w stonowanych kolorach. Dywany w różne wzory, np. kwiatowe ornamenty sprawdzą się na tarasach, które mają korespondować z klasycznymi salonami. Proste motywy roślinne, zwierzęce lub geometryczne sprawdzą się m.in. na skandynawskich tarasach i balkonach. Jeśli natomiast lubisz odważne, niekonwencjonalne aranżacje, zdecyduj się na dywan na taras w abstrakcyjne, kolorowe wzory.

Chodnik na balkon – ciesz się stylem i przytulnością

Komfort pod stopami i stylowe wykończenie nie muszą być wyłącznie domeną wnętrz. Możesz zapewnić to sobie również na balkonie czy tarasie. Wystarczy, że zdecydujesz się na dywan zewnętrzny, który znakomicie radzi sobie przy ekspozycji na światło słoneczne, wilgoć i różnice temperatury. W Carpets & More znajdziesz wysokiej jakości dywany na taras i balkon. Stawiany wyłącznie na najlepszych producentów i trwałe tkaniny.