Wysyłka i zwrot gratis
30 dni na zwrot
Kup dzisiaj zapłać później
Dostawa pod Twoje drzwi
Wysokiej jakości dywany
Siedziba i magazyn w Polsce

Dywany na schody

Rozmiar
Kolor
Materiał
Cechy dywanu
Marka

Wybrane filtry

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dywany na schody

W celu urozmaicenia wyglądu schodów, a także ochrony przed uszkodzeniami, zarysowaniami, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie dywanów na schody, które stanowią nie tylko element dekoracyjny, ale także zabezpieczający przed nadmiernym zużyciem. W naszej ofercie dysponujemy różnorodnymi wariantami produktów,  jednakowo pod względem kolorystycznym, rozmiarowym, materiałowym. Z łatwością będziesz w stanie dopasować dywan na schody wedle wymagań Twojego mieszkania, bez względu na styl, w jakim zostało urządzone.  Wszystkie dostępne dodatki są przyjemne, delikatne w dotyku, a ponadto z powodzeniem izolują ciepło i są odporne na ugniatanie.

Jakie dywany na schody przygotowaliśmy dla Ciebie?

Mamy dla Ciebie dywany na schody, które oprócz walorów wizualnych, dopasowania się do każdej aranżacji, są niezwykle proste w montażu. Każdy model posiada taśmę, a także unikalny wyprofilowany kątownik, dzięki któremu zamontowanie dywanu na schody wewnętrzne jest proste, szybkie i przyjemne. Takie rozwiązanie umożliwia perfekcyjne przyleganie do schodów, optymalne zabezpieczenie przed zsuwaniem, a poprzez to swobodne poruszanie się po stopniach. Każdy dywan na schody został wyprodukowany w poszanowaniu najwyższych standardów jakości, a także przystosowany do ogrzewania podłogowego.

Dlaczego dywan na schody powinien znaleźć się w Twoim domu?

Dywan na schody wewnętrzne to praktyczne, przystępne cenowo rozwiązanie, które  pozwoli zabezpieczyć mieszkanie i zwiększy komfort domowników podczas poruszania się między piętrami. Schody drewniane są szczególnym zagrożeniem. Często ich śliska nawierzchnia przyczynia się do wielu upadków dzieci czy dorosłych. Dywany na schody zostały wykonane ze sprężystych włókien, które zachowują odporność na ścieranie i tłumią hałasy. Świetnie amortyzują upadki. Nasze produkty są najwyższej jakości, hipoalergiczne, nie elektryzują się,  i nie stwarzają problemów w kwestii pielęgnacji. W codziennym utrzymaniu czystości dywanów na schody wystarczy wykorzystać zwykły odkurzacz, natomiast w odniesieniu do plam — odplamiacza w piance bądź płynie.

Czytaj dalej